Кіберспеціалісти встановили, яким чином зламали сайт Нацполіції, — Гончаров

Спеціалісти з кібербезпеки вже з’ясували, яким чином цього тижня хакери зламали сайт Національної поліції. Вони запустили для цього шкідливе програмне забезпечення. Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ Сергій Гончаров.

«Розслідування у справі взлому сайту Національної поліції триває. Однак, спеціалісти вже встановили, яким чином зловмисники впровадили шкідливі програми, які зламали сайт. Ми вже розуміємо, які заходи треба вживати, щоб подібне не трапилось та як посилювати наш кіберахист та кіберстійкість. У тому числі, ми ділимося досвідом з колегами як уникнути таких проблем», — наголосив заступник міністра внутрішніх справ Сергій Гончаров сказав під час брифінгу онлайн конференції «Цифрова трансформація держави: перспективи та ризики кібербезпеки».

Читайте також:   Польща запровадять нові обмеження у зв’язку з COVID-19

Нагадаємо, 23 вересня, об 11:45 год., було зафіксовано несанкціоноване втручання у роботу офіційного вебсайта Нацполіції. У зв’язку з цим на деяких інтернет-сторінках обласних управлінь поліції була поширена недостовірна інформація.

Сайт Національної поліції України тимчасово відключений.

За фактом несанкціонованого втручання в роботу вебсайтів Нацполіції та Вараської міськради розпочато кримінальні провадження.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!