Кличко: “Ваша нещодавня здача аналізів була смішною”

Екс-чемпіон світу з боксу у суперважкій вазі Володимир Кличко закликав кандидатів у президенти України Петра Порошенка та Володимира Зеленського не обманювати виборців непрофесійними аналізами на наркотичні речовини та алкоголь. Про це пише “ТСН”, з посиланням на відеозвернення, розміщене у соцмережі.

“Шановні кандидати в президенти України. Ваша нещодавня здача аналізів була смішною, по-іншому назвати це не можу. Я як спортсмен, що подолав тридцятирічний шлях і склав сотні таких аналізів, знаю, що після здачі аналізів крові або урини, впродовж кількох годин, не можна викласти це в соціальних мережах і показати, що я — чистий. Це нереально зробити, потрібно хоча б 48 годин витратити”, —обурюється Кличко.

Він запропонував кандидатам свою допомогу, якщо вони не можуть виділити на професійних фахівців кошти зі своєї кампанії.

“Я пропоную покрити всі витрати, пов’язані з професійною, а не кустарною здачею аналізів. Якщо ви вже витратилися на вашу передвиборчу кампанію, то я готовий покрити витрати на ці аналізи, щоб ми, громадяни України, мали чистого президента. Не тільки в сечі і крові, але, найголовніше, в думках. І прохання ще раз: не обманюйте себе і нас, громадян України”, — наголосив чемпіон.

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM