Колишні колеги розповіли про підозрювану у вбивстві 12-річної доньки (сюжет)

Матір Каті Добродій мала другу групу інвалідності та перебувала на обліку у психлікарні.

Перед тим, як отримати групу з інвалідності через психічні розлади, матір Каті Добродій працювала лікарем-анестезіологом у Кіровоградському обласному онкологічному диспансері, пише ТСН новини.

Як розповів ТСН  заступник головного лікаря з медичної частини Ігор Макарук, жінка пропрацювала в них близько трьох років і поводилася абсолютно нормально, а ознаки захворювання в неї почали проявлятись лише торік.

“Ми самі в процесі роботи, помітили колеги, що в неї є якісь проблеми. Несерйозні проблеми – щось забуває, ще щось. І як будь-яка людина, яка має якісь проблеми, почали робити спеціальне обстеження – КТ, МРТ, консультувалися у невропатологів. Вона лежала теж в лікарні. Обстеження тривали довго – ніяк не могли поставити діагноз”, – розповів Макарук. 

З тих пір, як жінка захворіла, вона постійно перебувала на лікарняних, обстежувалась і до роботи не долучалась. Тривалий час діагноз встановити не могли – підозрювали і інфекційні захворювання, і психічні розлади. Після того, як причини захворювання були встановлені, їй дали другу групу інвалідності, за якою вона була обмежено працездатною.

“За групою їй дали, що вона може працювати лікарем, але не може працювати за своєю спеціальністю – лікарем-анестезіологом. У лікарні відповідних вакансій для неї не було. Лише місяць вона попрацювала лікарем-методистом і звільнилась, це було восени, приблизно у вересні”, – пояснює начмед.

Заяву про звільнення жінка написала за власним бажанням. Достеменно колишні колеги не знають, чи вона звільнилась через погане самопочуття, чи робота зі статистикою на новій посаді давалась їй важко.

“До хвороби все було добре. Але ж хвороба з’явилася – хвороба не питає”, – каже Макарук. 

Нагадаємо, Катя Добродій зникла минулої п’ятниці. Тоді повідомлялося, що мати відправила її до школи, а ввечері родина не дочекалася дитини та звернулася до поліції. Тіло Каті було знайдено 12 грудня у одній з лісосмуг.

 

 

Posted in Кримінал, НОВИНИ
Çàãðóçêà...