Командування 80 окремої десантно-штурмової бригади підтримало військового, який захищаючи себе та матір смертельно травмував нападника (фото)

 

У п’ятницю, 7 травня, командування 80 окремої десантно-штурмової бригади висловило позицію щодо події, яка сталася 2 травня 2021 року, з участю колишнього військовослужбовця бригади Андрія Пекельного. Про це інформує 80-та окрема десантно-штурмова бригада ДШВ ЗСУ на сторінці у “Facebook”.

 

Нагадаємо, що п’ятеро осіб в стані алкогольного сп’яніння здійснили напад на колишнього військовослужбовця нашої бригади. Андрій Пекельний перебував разом з мамою в приватному будинку та намагався всіляко завадити конфлікту. Нападники поводили себе агресивно та після намагань проникнути в будинок, було завдано смертельного ножового поранення одному з учасників конфлікту.
Андрію Пекельному оголошено підозру за ст. 118 ККУ (Умисне вбивство при перевищенні меж необхідної оборони або у разі перевищення заходів, необхідних для затримання злочинця).
У 2018–2019 роках Андрій Пекельний в складі 80 окремої десантно-штурмової бригади виконував завдання в районі проведення ООС. Командир підрозділу,в якому проходив службу Андрій, а також співслужбовці характеризують його, як « виконавчого, відповідального, грамотного та дисциплінованого військовослужбовця, який являвся прикладом для своїх побратимів, не мав шкідливих звичок, всі поставлені завдання виконував вчасно та якісно, жодних зауважень під час служби до нього не було, в колективі користувався авторитетом та повагою».
Колектив бригади висловлює підтримку Андрію, адже кожен має право на самооборону та захист свого житла. Виступаємо за законність та чесне і справедливе розслідування справи, — підтримують ветерана у бригаді.

Нагадаємо, 2 травня, шестеро людей вдерлись в дім атовця. Захищаючи себе та матір, Андрій Пекельний використав ніж та поранив одного з нападників. Той — стік кров’ю та помер. Ветерану інкримінують перевищення права на самооборону, натомість, злочинці розгулюють на волі.

Сам ветеран — 24-річний хлопець, з 2017 по 2020 служив у 80 бригаді.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!