Комітет виборців України зафіксував численні порушення під час проведення президентського опитування

Спостерігачі Комітету виборців України зафіксували факти порушення чинного законодавства та конфліктні ситуації, пов’язані із проведенням президентського опитування поблизу виборчих дільниць. Про це у “Facebook” повідомив КВУ.

У м. Черкаси (в. д. 711040) член ДВК особисто безпосередньо в приміщенні дільниці роздавала бланки президентського опитування. Свої дії вона аргументувала тим, що провести анкетування її попросили волонтери.

У м. Бердянськ (в. д. 650 651) мали місце спроби проводити опитування у приміщеннях дільниць. Після майже годинного пояснення вимог чинного законодавства інтерв’юери перенесли опитування за межі виборчих дільниць.

У с. Утківка, Харківської обл., (в. д. 630869) опитування проводилося в приміщенні виборчої дільниці. Член ДВК відмовлявться реагувати, закликав поважати роботу інтерв’юерів.

Читайте також:   Вдарив себе ножем, а потім в’їхав у зупинку: поліція встановили обставини ДТП на трасі «Київ-Чоп» (фото, відео)

Спостерігачі КВУ повідомляють, що опитування не проводиться на значній частині виборчих дільниць. Зокрема опитування не було проведено поблизу в. д. 800039, 800040, 800093 у м. Києві.

Часто мають місце факти, коли, інтерв’юери на власний розсуд переконували виборців щодо необхідності зменшення кількості народних депутатів України, важливість питань Будапештського меморандуму тощо. Окремі виборці не сприймають таку роз’яснювальну роботу, що в деяких випадках призводить до конфліктних ситуацій.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!