Комунальні служби ліквідовують наслідки негоди

Комунальні служби міста оперативно ліквідовують наслідки негоди. Зафіксовані випадки падіння дерев і пошкодження електромереж. Про це повідомляє прес-служба ЛМР. 

«Біля пам’ятника Тарасові Шевченкові впало дерево на два автомобілі. Рух ускладнений. Відповідні служби виїхали на місце, зараз це дерево розкрижують і приберуть. На місці є поліція. Також на пр Свободи навпроти Вірменської впало дерево на газон. Пошкоджені лінії електропередач «Львівсвітла» та Львівобленерго. Маємо інформацію з гарячої лінії міста, що на пр Чорновола стався провал. Зараз служби також виїжджають на місце», – розповів в.о. голови Галицької РА Андрій Зозуля.

За словами голови Личаківської районної адміністрації Івана Лозинського, внаслідок негоди сьогодні в районі впало два дерева за адресами: вул. Медової Печери, 17 та вул. Пасічна, 55.

«На вул. Морозенка, 8 вітер заламав гілку, яка впала на лінію передач. Електромережа не пошкоджена. Комунальні служби вже прибирають гілку з проводів», – зазначила голова Залізничної районної адміністрації Галина Гладяк.

 

Читайте також:   У Жидачеві завтра відкриють меморіальну дошку Герою України Тарасу Матвіїву

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!