Конфлікт поблизу “Добробуту”: адміністрація ринку незаконно заволоділа частиною дороги (фото/відео)

Близько десяти років ринок «Добробут» незаконно володіє частиною вулиці Старої в центральній частині Львова. Вулицю, яка б суттєво розвантажила транспортний потік від Богдана Хмельницького до площі Різні, більш ніж десяток років перекрита шлагбаумом та металевими трубами. Про це кореспондентам Варти 1 повідомив Ігор Зінкевич.

“Сьогодні, 6 червня, близько 11:30 на вулицю Стару, 6 прийшли люди, які вимагають щоб негайно відкрили для руху транспортних засобів вулицю Стару, виїзд на вулицю Сянську. Наразі все спокійно, ведеться діалог. В травні  поліція надіслала вимогу голові Галицької районної адміністрації вжити заходів щодо усунення перешкод дорожнього руху по вул. Стара,6, після чого адміністрація організувала 2 зустрічі з сторонами конфлікту. Після першої зустрічі було запропоновано представнику ринку надати документи щодо законності захоплення дороги. Представник документів не надав, тоді адміністрація направила лист “Добробуту” щоб вони до 30 червня добровільно звільнили захоплену територію, на що вони також відмовилися. Опісля було призначено демонтаж.”, розповідає Ігор Зінкевич.

Депутат Львівської міської Ради Сергій Івах ще минулого року звертався до міського голови та директора ЛКП “Муніципальна дружина” Юрія Діля із відповідним зверненням щодо звільнення вул. Старої та скверу на розі вул.Сянська-Стара від незаконної торгівлі. Текст звернення можна переглянути за посиланням: посилання 1, посилання 2, проте з того моменту пройшло більше року, а проблема не вирішена досі.

Як повідомлялося раніше,  при в’їзді на вулицю Стару працівники ринку «Добробут» збирають платню за паркування, а львів’яни навіть не здогадуються, що це звичайна вулиця по якій безперешкодно має рухатися транспорт, а тротуарами ходити люди. За використання вулиці і тротуарів, на яких встановлені торговельні павільйони місто не отримує жодної плати, ніхто не видавав жодних дозволів і погоджень.

фото/відео Ігор Зінкевич

Загрузка...