Кращою спортсменкою Львівщини зі стрільби з лука стала Жанна Наумова (фото)

Опубліковано 7 Червня 2019 о 14:35

Жанна Наумова стала найкращою спортсменкою Львівщини, за підсумками травня 2019 року. Виконком Відділення НОК України у Львівській області та олімпійська рада Львівщини визначились з травневим лауреатом. Про це повідомили у Відділенні НОК України у Львівській області.

Найкращою спортсменкою місяця стала Жанна Наумова, яка у травні, у складі команди, перемогла на юніорському Кубку Європи зі стрільби з лука (15–18.05, Словенія).

Кращими тренерами відповідно стали наставники Жанни Наумової Світлана Колядінцева та Олександр Калініченко.

Фото: Жанна Наумова

Довідково: Жанна Наумова народилась 7 жовтня 2002 року. Вже з 3-х років її батько (у минулому п’ятиборець) залучив Жанну до занять спортом. Дівчина пробувала свої сили у боксі, вільній боротьбі, карате, тхеквондо.

В 10 років почала займатися стрільбою з лука при спортивному клубі Національного університету «Львівська політехніка» під керівництвом Олександра Калініченка.

У 2015 році продовжила заняття у комплексній ДЮСШ СКА № 1 у заслуженого тренера України Світлани Колядінцевої. В 2017 році вступила на навчання до Львівського училища фізичної культури.

У жовтні 2017 року на чемпіонаті світу в Аргентині особисто виборола ліцензію для участі в Юнацьких Олімпійських іграх в Буенос-Айресі. З кінця 2017 року входить до складу національної збірної команди України (дорослі).

Торік Жанна Наумова стала переможницею Всесвітньої Гімназіади у складі команди мікс та здобула бронзову медаль у складі команди; відзначилась бронзою на юніорському чемпіонаті світу, а також була дворазовою чемпінкою та призеркою чемпіонатів Європи серед юніорок.

На Юнацьких олімпійських іграх 2018 року посіла два 9-тих місця — в особистій та командній першості. 2019 рік розпочала з перемоги на чемпіонаті Європи в особистому старті та посіла 2 місце у складі команди, і вже у травні здобула командну перемогу на юніорському етапі Кубка Європи, за що й була обрана кращою спортсменкою Львівщини.

Додамо, що окрім численних перемог на юнацьких та юніорських чемпіонатах України, Жанна вже має дві бронзові медалі в особистій першості на чемпіонатах України серед дорослих.

Місце, дату і час проведення церемонії нагородження травневих лауреатів буде повідомлено додатково.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM