Кравчук зробив скандальну заяву про Україну на російському пропагандистському каналі (відео)

Опубліковано 5 Лютого 2020 о 16:21

Перший президент України Леонід Кравчук зробив скандальну заяву щодо закону про декомунізацію. На думку політика, його треба переглянути, бо закон нібито не відповідає інтересам усіх українців.

В ефірі пропагандистського шоу «60 хвилин» на каналі «Росія 1» Кравчук сказав, що закон про декомунізацію треба переписати, щоб урятувати пам’ятники Жукову та іншу радянську символіку в Україні.

«Не всі люди в Україні так ставляться до того, що відбувається із символами СРСР. Але, до вашого відома, в Україні прийнято закон про декомунізацію, де сказано, що символи СРСР повинні бути зняті. Закон треба виконувати або внести поправки до закону», — поділився Кравчук із російськими пропагандистами, коли ті обговорювали знесення останнього барельєфа Жукову в Одесі.

Він уточнив, що у зв’язку з неодностайним ставленням громадян закон про декомунізацію може бути виправлений законодавчо.

За його словами, «народ України по-різному ставиться до цього і закон про декомунізацію не в усьому виписаний, не зовсім відповідає інтересам всього народу України».

«Я думаю, що було б непогано внести в цей закон певні корективи», — додав він.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!