Кривава стрілянина у Луцьку: одну з машин нападників знайшли у сусідній області (відео)

З ймовірних учасників розбірок поки нікого не вдалося затримати. Озброєні втікачі, котрі, як уже раніше повідомляла “Варта 1″, напередодні  вчинили масові розбірки зі стріляниною у Луцьку, досі на волі. Поліція оприлюднила світлини машин, на яких зникли підозрювані у стрілянині. Правоохоронці шукають “Volkswagen”, “Skoda” та “Audi”. Самих нападників близько десяти, вони, також, у розшуку, — йдеться в сюжеті “ТСН.19:30”.

Внаслідок з’ясування стосунків, одна людина загинула і троє поранені. За даними поліції, поконфліктували бандитські угруповання — загалом, два десятки чоловіків. Втікаючи, одного пораненого бандити забрали з собою. Двоє потерпілих опинилися у лікарні, у стані середньої важкості. Один із них, за даними “ТСН”, відомий на Волині кримінальний авторитет.

Про загиблого відомо, що це місцевий мешканець, батько двох дітей. План-перехоплення, оголошений у місті, результату поки що не дав. Одну з машин знайшли у сусідній Рівненській області покинутою.

“Попередньо інформацію маємо, той, хто стріляв, і той, хто був учасником даного інциденту. Працюємо на те, щоб затримати цих осіб”, — розповів начальник ГУНП у Волинській області Петро Шпига.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!