Куди поїхати на пікнік у Львівській області: опубліковано інтерактивну карту пікнік-локацій

Опубліковано 9 Липня 2020 о 19:00
Лісівники Львівщини до туристичного сезону підготували 19 рекреаційних пунктів, розташованих уздовж автомобільних доріг загальнодержавного значення.

Як повідомляє пресслужба Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства, такі пікнік-локації мають під’їзні шляхи або пряме сполучення з автомобільними дорогами та обладнані території для стоянки авто.

Рекреаційні майданчики облаштовані інформаційними стендами, альтанками, навісами, столами, лавочками, ящиками для сміття. Також є спеціальні місця для розведення вогнищ, що дає змогу знизити ризик виникнення лісових пожеж.

Окрім того, національний природний парк «Сколівські Бескиди» пропонує відвідати: 8 рекреаційних зон («Павлів потік», «Водоспад на річці Камянка», «Джершень», «Колодка», «Манмальсталь» «Явори», «Тустань», «Дубравка») та 2 туристичні притулки  в урочищах «Дубина» і «Тустань». На даний час тривають роботи по облаштуванню територій найбільш відвідуваних рекреаційних об’єктів Нацпарку — рекреаційної зони «Водоспад на р. Кам’янка» та туристичного притулку “Дубина”, з метою забезпечення рекреантів та відвідувачів ще більш зручним та комфортнішим відпочинком.

Загалом у лісах державних лісогосподарських підприємств Львівського ОУЛМГ облаштовано 122 рекреаційні об’єкти.

Онлайн-карта місць відпочинку на природних територіях та лісогосподарствах Львівської області, яку розробив департамент міжнародного співробітництва та туризму Львівської облдержадміністрації спільно зі Львівським обласним управлінням лісового та мисливського господарства.

Лісівники сподіваються на свідомість мешканців та гостей області і просять завжди пам’ятати про культуру відпочинку на природі та дотримуватись карантинних правил.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM