Лайнер мрії виконав перший регулярний рейс до Львова (фото)

“Boeing 787 Dreamliner” (лайнер мрії) польської авіакомпанії “LOT” 12 листопада вперше виконав регулярний рейс з пасажирами до Львова з Варшави, пише аvianews.com.

Традиційно авіаперевізник використовує на маршруті середньомагістральні або регіональні авіалайнери, у той час як 787 може перевозити 252 людини в компонуванні трьох класів.

Однак його використання в цей раз було пов’язано не з високим попитом серед пасажирів, а необхідністю доставити великий обсяг вантажів для клієнтів «Нової пошти» — більш як 10 тонн.

Авіалайнер перевіз відправлення з Нью-Йорка до Варшави, де в літак довантажили пасажирів і відправили до Львова. Така логістика пов’язана з відсутністю прямих рейсів між Україною і США, які були перервані після початку пандемії COVID-19.

Фото: Юра Танчин

Вона також привела до зниження числа регулярних рейсів з пересадками у великих транзитних аеропортах Європи, через що поштові оператори були змушені перебудовувати канали доставки.

Наприклад, “Meest Express” замовив у “LOT” два чартерних вантажних рейси, після чого авіакомпанія доставила безпосередньо з Нью-Йорка до Львова 23 жовтня і 5 листопада вантажі на борту “Boeing 787”.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!