Лапа та грудна клітка прострелені шротом: у Бориславі негідник познущався над собакою (фото)

Третього квітня, у Бориславі, поблизу адмінбудівлі Бориславського водоканалу, чоловік з рушниці стріляв у собаку. Працівники водоканалу зателефонували до зоозахисниці Наталі Петрицин, яка є керівником громадської організації “Товариство захисту тварин” у Бориславі. Про тваринячу жорстокість до братів наших менших йдеться на сайті “Варто”.

“Я одразу звернулась до волонтерів нашої організації та до ветеринарів. Один з  лікарів, Тарас Білас, погодився допомогти. Собака була в жахливому стані, стікала кров’ю. Ми надали їй першу допомогу, “прокапали”. Лапа та грудна клітка прострелена шротом. Відвезли до лікаря в Дрогобич. Ми витягли шість куль. Та це ще не всі. Деякі залишились у тілі собаки. Витягти їх неможливо. Зробили рентген. На ньому їх видно. У собаки є шийний перелом. Дві з половиною години тривала операція. Зараз, собака знаходиться в нас. Вона потребує постійного догляду, який ми їй і надаємо”, — розповіла пані Наталя для “Варто”.

Разом з очевидцями інциденту, пані Наталя написала заяву в Бориславський відділ поліції.

Найменше, що загрожує чоловіку — це притягнення до адміністративної відповідальності. За законом України № 5119-1 від 22 червня 2017 року знущання над тваринами тягнуть за собою штраф від 3400 до 5100 грн з конфіскацією тварини, якщо її життю є загроза.

Якщо поліція кваліфікує жорстоке поводження з твариною за статтею 299 Кримінального кодексу, винуватцю, залежно від наслідків (загибель тварини), загрожує обмеження позбавлення волі від шести місяців до 3 років.

Зоозахисниця навідалась до чоловіка, який за словами очевидців, стріляв у собаку. Жінка каже, що він поводився дуже агресивно, а на запитання чому зробив це, відповів, що його попросила господиня тварини.

Наразі, цією справою займається поліція.

Сподіваємося, що Оскар одужає, а винуватець — понесе покарання за всій жорстокий вчинок.

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM