Ледь стояла на ногах: патрульні затримали матір 9-місячної дитини, у якої норма алкоголю була перевищена в 11 разів

Опубліковано 25 Червня 2019 о 12:00

У Рівному з вулиці поліція забрала 9-місячну дівчинку, бо її мати була такою п’яною, що ледь могла розмовляти. Копів викликали стурбовані перехожі, бо жінка ледве стояла на ногах, йдеться в сюжеті “ТСН.19:30”.

О 5:00 ранку, біля візочку з донечкою жінка курила і запевняла копів, що все гаразд: “Дитина не голодна”. Патрульна Аліна Чоповська побаченим була шокована — обличчя дитини обліпили комахи: “Все в комарах. Я не знаю”. Інспектор намагалася накрити чимось теплим дитину, бо в цей час на вулиці було доволі прохолодно, однак матір заважала. “Мама ворожо до мене ставилась, висловлювалася нецензурною лайкою, а потім взагалі покинула дитину і пішла в невідомому напрямку”, — розповіла Аліна Чоповська.

Жінку наздогнали та з’ясували, що їй 29 років, вона приїхала з Луганщини, чоловік працює в Луцьку, житло родина винаймає. “Безлад у квартирі, там всі речі були розкидані. Вона закрила двері й нам сказали на вихід, щоб ми з дитиною пішли, а сама закрила двері”, — каже інспектор. Втім, жінку таки забрали на експертизу, котра виявила, що алкоголь в її крові перевищував норму в 11 разів.

9-місячну Марійку доправили до лікарні. “Дитина була в задовільному стані, мала три укуса комара і памперс, який потребував заміни”, — розповіла заступник головного лікаря Рівненської міської лікарні Оксана Сегіна.

Щоб забрати дівчинку, до лікарні згодом прийшов її тато.

“Пояснив, що не знає поки, де його дружина, що з нею сталося, і він готовий взяти всю відповідальність на себе”, — пояснила заступник керівника служби у справах дітей Світлана Перетятко.

Соцслужбам чоловік надав свідоцтво про народження дитини, свій паспорт, навів лад у квартирі і забрав дитину додому.

Спілкуватися із журналістами подружжя не хоче — дверей не відчиняють. Мешканці багатоповерхівки, де живе родина, приголомшені. Вони кажуть, що родина начебто благополучна, але здебільшого з маленькою Марійкою гуляє тато.

“Він постійно з дитиною, і гуляє більше він, можу сказати тільки хороше про нього, про мамочку нічого сказати не можу”, — каже сусідка Анастасія Кулагіна.

На жінку склали протокол за ухилення від батьківських обов’язків, у службі у справах дітей взялися наглядати за сім’єю.

“Мама поки з нами спілкуватись також не хоче, вона визнає повністю свою вину”, — каже заступник керівника Рівненського відділу поліції Іван Теліга. “Якщо повториться ця ситуація, звичайно, будемо ставити питання про вилучення дитини із сім’ї”, — запевнила Світлана Перетятко.

Все, що поки загрожує матері 9-місячної дитинки — це  адміністративне попередження або штраф у 1700 гривень.

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM