«Легіонери були шоковані»: ексгравець «Карпат» розповів про критичну ситуацію в клубі

Український футболіст Сергій Вакуленко, колишній захисник львівського клубу «Карпати», який 21 січня покинув його водночас з іншими футболістами, розповів, що гравці не отримували зарплату протягом чотирьох місяців.

Про це Вакуленко згадав у інтерв’ю «Футбол 24».

«З урахуванням січня ми не отримували грошей чотири місяці. А за таких умов дуже складно думати про футбол, бо в усіх є сім’ї та певні фінансові обов’язки перед ними», — сказав ексзахисник львівських «Карпат».

Він погодився, що гравцям клубу не все вдавалося на футбольному полі, до того ж, додав він, вони були на останньому місці, але в контракті не було прописано, що за це можна залишати без зарплати.

За словами футболіста, останнє місце «Карпат» у турнірній таблиці чемпіонату України — це «заслуга», зокрема, і керівництва клубу.

«Ви ж розумієте, щоб футболіст добре почувався на полі, треба, щоб у нього в побуті все було гаразд. У відповідь ми отримували лише постійні обіцянки про дату виплати. Спочатку нам обіцяли розрахуватися до початку відпустки, потім чекали грошей до початку нового року, зрештою була обіцянка отримати зарплатню після виходу з відпустки», — додав гравець.

Вакуленко підтвердив, що нещодавно гравці вирішили не виходити на тренування, доки не виплатять хоча б якусь частину від боргу.

«До нас приїжджало керівництво, яке спочатку обіцяло, що гроші будуть. А через три дні до нас донесли, що всі, хто хоче, може йти з команди», — сказав футболіст.

Вакуленко зазначив, що в команді очікують, що отримають по одній зарплаті із грошей від трансферу аргентинського гравця Франсіско Ді Франко, якого продали в СК «Дніпро-1».

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!