Лікарі провели львів’янці унікальну операцію по видаленню 6-кілограмової пухлини (фото)

Днями лікарі Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова провели операцію по видаленню 6-кілограмової пухлини жінки. Про це повідомили на сторінці лікарні у “Facebook”.

“Багатовузлову міому матки вагою більше 6 кілограмів та розміром 45х25х18 см видалили наші медики пацієнтці. Пухлина займала всю черевну порожнину жінки — від малого тазу і аж до діафрагми та була розділена кількома вузлами”, — розповіли медики Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова.

Вони зазначили, що 49-річна львів’янка звернулась зі скаргами на постійну слабкість, головокружіння та гінекологічні кровотечі. Через надлишкову вагу жінка не відчувала, що всередині неї може бути пухлина такого розміру. Провівши обстеження, медики виявили, що це — міома матки значних розмірів.

Саме хірургічне втручання технічно було складним, оскільки вузли були розміщені поруч з іншими органами та вросли у великий чепець! Простіше кажучи, пухлина міцно вросла в жирову тканину кишківника.

“Досвідчена команда наших медиків, зокрема, хірург Tetyana Khyzhniak, асистенти Євгенія Тинна, Світлана Сороківська, Anna Nikolenko та анестезіолог Сергій Антоненко успішно впоралась! Лише 2 години операції — і міоми немає. Відчувши значне полегшення, пацієнтка активно ходила вже наступного дня після операції та найближчим часом — готується їхати додому!” — розповіли лікарі.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!