ЛКП “ЛЕВ” створило відеоролик з закликом стерилізувати котів (відео)

Опубліковано 17 Вересня 2019 о 18:30

Львівське комунальне підприємство «Лев» створило соціальний ролик під назвою «Не доводь до трагедії — стерилізуй!». Його метою є показати власникам тварин, що стерилізація не шкодить їх улюбленцям, а навпаки — вирішує проблему небажаного приплоду кошенят, пишуть у пресслужбі міськради.

«Кожного дня до нас звертається кілька десятків господарів з проханням забрати кошенят, яких народила їхня кішка. Коли ми запитуємо: «Чому ви не стерилізували свою улюбленицю?», вони запевняють, що операція може нашкодити тварині.

Тим часом у соцмережах бачимо велику кількість дописів про викинутих чи підкинутих кошенят, які без турботи небайдужих людей або помруть або поповнять ряди безпритульних чотирилапих.

Потрібно розуміти, що такі тварини — наслідок людської безвідповідальності. За результатами червневого підрахунку котів у Львові, які живуть на вулиці, ми виявили, що з 6 тисяч таких котів значний відсоток — це саме викинуті на вулицю нестерилізовані тварини. Не виключаємо, що господарі вирішили їх позбутися через галасливість та агресивність у період спарювання”, — розповіла директорка ЛКП «Лев» Оксана Кошак.

Додамо, що на базі підприємства діє перша комунальна ветеринарна клініка (ПКВК) для безпритульних та домашніх тварин, а також стерилізаційний центр для безпритульних тварин та Центр адопції (всиновлення) чотирилапих. Графік роботи ЛКП «Лев»: щодня без вихідних з 8:00 до 20:00 год.

Перша комунальна ветеринарна клініка працює цілодобово.

Адреса: Львів, вул. Промислова, 56. Контакти: [email protected]; (032) 252-30-41; (068) 535-45-45.

 

 
 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM