ЛКП «Львівелектротранс» планує закупити 90 одиниць електротранспорту

ЛКП «Львівелектротранс» планує закупити 90 одиниць електротранспорту

ЛКП «Львівелектротранс» повідомило про пріоритетні напрямки розвитку підприємства на найближчі два роки. Заплановано не лише суттєво оновити рухомий склад, а й модернізувати електромережі, забезпечити надійність перевезень та покращити умови праці. Як повідомили в ЛКП «Львівелектротранс», вже цього року планується закупівля 50 нових тролейбусів, 10 нових трамваїв, а також 30 трамваїв Tatra KT4Dm з міста Берлін.

 

Оновлення та розширення парку рухомого складу

ЛКП «Львівелектротранс» та Європейський банк реконструкції та розвитку підписали тристоронню угоду, відповідно до якої вже у цьому році для міста будуть придбані 50 нових тролейбусів, 10 нових трамваїв, заплановано проведення ремонтних робіт у трамвайному депо на вулиці Промисловій, а також оновлення та розбудова електротранспортної інфраструктури загалом. Триває також переговорний процес та узгодження щодо придбання 30 трамваїв Tatra KT4Dm з міста Берлін.

Надійність перевезень

Заплановано провести низку ремонтно-будівельних робіт на території тролейбусного депо міста, а саме відновлення приміщень ремонтної зони, адміністративних приміщень та побудувати нову мийку для транспортних засобів. Разом з тим, за останній час вдалося проаналізувати та оптимізувати ситуацію із частими випадками технічної несправності та поломок транспортних засобів під час курсування на маршрутах міста. Відтак, одним із основних пріоритетів для ЛКП «Львівелектротранс» на наступний період у рамках двох років – забезпечити надійність функціонування громадського електротранспорту у місті, шляхом збільшення бюджету на проведення ремонтних робіт, залучення додаткових ресурсів та значного зменшення кількості випадків технічної несправності міських трамваїв і тролейбусів.

Умови праці

За останній рік ЛКП «Львівелектротранс» суттєво покращило умови праці у виробничих приміщеннях трамвайного та тролейбусного депо міста та запланувало низку ремонтно-будівельних робіт на найближчих два роки, що суттєво покращить умови праці для великого колективу, який складається з понад 1100 осіб. Зараз підприємство активно працює над покращенням мотиваційного пакету, для прикладу, водії-початківці зможуть отримувати 7000 грн на свою картку уже в перший місяць роботи, що дозволить залучити більше працівників та збільшити кількість рухомого складу у щоденному випуску, а це в свою чергу підвищить рівень комфорту перевезень.

Стабільна робота енергогосподарства

До основних напрямків діяльності та розвитку електротранспортної мережі у найближчі рік-два належить також стабільна робота електрогосподарства підприємства. Заплановано провести низку ремонтів та цілковитої заміни окремих, найбільш проблемних ділянок серед контактної та кабельної мереж, якими послуговується та експлуатує комунальне підприємство, як от: вулиця Кульпарківська, перехрестя Любінської – Виговського, вулиця Зелена та інші.

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM