Львів готовий до опалювального сезону на 75 % (фото, відео)

У Львові відбувся виїзний брифінг на тему: «Підготовка до опалювального сезону 2019−2020 років. На Львівській ТЕЦ-1 тривають масштабні ремонтні роботи на водогрійному котлі № 3 і паровому котлі № 9». Про це інформує з місця події кореспондент Варта1 Володимир Садовий.

Масштабні ремонти тривають на Львівській ТЕЦ-1, де ремонтують вводогрійний та паровий котли. Вартість робіт 14,4 млн грн. ТЕЦ-1 є набільшим об’єктом теплопостачання, вона забезпечує подачу тепла та гарячої води у Сихівський, Франківський, Личаківський райони Львова.

Цього року ЛКП “Львівтеплоенерго” планує відремонтувати 6,1 км теплових мереж та встановити ІТП у будинках Сихівського району.

Загальна готовність об’єктів теплозабезпечення до опалювального сезону становить 75 %.

Учасники: Андрій Садовий, міський голова Львова, Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, Олександр Одинець, в. о. директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, Валентин Вольський, директор ЛМКП «Львівтеплоенерго», Володимир Штейбарт, головний інженер ЛМКП «Львівтеплоенерго», Анатолій Дробязко, головний інженер ТЕЦ-1 ЛМКП «Львівтеплоенерго».

Фото та відео: “Варта1”

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!