Львів купив 5 автомобілів для патрульної поліції

Мерія придбала 5 нових машин для патрульної поліції міста та допоможе відремонтувати ще 12, які в поганому технічному стані. Про це інформує пресслужба ЛМР.

«Коли виникає складна ситуація, то завжди дзвонять в поліцію, і вона першою приходить на допомогу. За це вам велика подяка і честь. Зараз не прості часи в плані економіки. Та наше завдання як міста, максимально бути разом з вами. Тому, ми знайшли можливість придбати для вас 5 нових машин. Адже патрулювати місто потрібно по всіх околицях. Отож, ми виконуємо своє зобов’язання вам допомогти, і очікуємо, що ви якісно виконуватимете своє – дбатимете за безпеку наших мешканців”, — наголосив мер Львова Андрій Садовий.

Керівник Патрульної поліції у Львівській області Роман Пилипенко подякував меру і громаді міста за допомогу.

Читайте також:   Де на Львівщині виявили нових хворих на коронавірус

«Дякую усій громаді міста Львова, які безпрецедентно допомогли нам в цьому році. Окрім цих нових 5 автомобілів, ще була система опалення для автомобіля оперативного реагування, комп’ютерна техніка, а також запланований ремонт 12 машин, які не виїжджають на патрулювання через незадовільний технічний стан.

Тому, ми дуже вдячні місту, що перейнялися нашою ситуацією, і, незважаючи на непростий економічний час через карантин і епідемію, все ж знайшли можливість нам допомогти. А це допоможе нам якісніше і оперативніше реагувати на заяви і звернення громадян”, — відзначив керівник Патрульної поліції у Львівській області Роман Пилипенко.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!