Львів потонув у ранкових заторах: ділянка Стрийської закрита на ремонт (ФОТО, ВІДЕО)

У п’ятницю, 17 вересня, у Львові через ремонтні роботи та перекриття ділянки на вулиці Стрийській утворились сильні затори. Про це розповів кореспондент “Варта1”.

“Від Податкової до перехрестя вулиць Стрийська-Сахарова все стоїть, в принципі стандартний затор. А далі вже від Сахарова  і до Героїв Майдану суцільний затор через перекриття пов’язані з ремонтом. Затор стоїть суцільною лінією від Податкової аж до Героїв Майдану. Пропускна здатність автомобілів — 4 корпуса авто на хвилину приблизно, що для ранкового часу означає дуже і дуже повільно”, — розповів кореспондент.

Це прекрасно демонструє карта.

Також ускладнює пересування перекриття вулиці пов’язане з проведенням ремонтних робіт.

Нагадаємо, що впродовж 17–19 вересня на вулиці Стрийській проводитимуть роботи з заміни каналізаційного випуску будинку № 11. Відтак, з 07:00 год 17 вересня і до 23:00 год 19 вересня рух транспортних засобів на вул. Стрийській, 11 буде закрито. Про це інформували у Галицькій районній адміністрації.

У вказаний час тролейбусний маршрут № 25 не курсуватиме, — повідомили у службі логістики та організації руху ЛКП «Львівелектротранс».

Водночас, за словами начальника управління транспорту ЛМР Ореста Олеськіва, автобусні маршрути № 3А, 18, 44, 57 оминатимуть закриту ділянку по вул. Героїв Майдану–вул. Вітовського–пл. І. Франка — і далі за маршрутом.

Мешканців просять вибачити за тимчасові незручності, пов’язані з виконанням необхідних робіт.

 

 

 

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!