Львів’ян очікує підняття вартості проїзду у маршрутках

Львівська міська рада опублікуувала проект рішення “Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів у міському автомобільному транспорті”. Згідно проекту пропонується встановити тариф на послуги з перевезення пасажирів у міському автомобільному транспорті для автобусів, які працюють у «звичайному режимі», у режимі “експрес” та “маршрутне таксі” у розмірі 8 грн за 1 поїздку.

Рішення щодо підвищення вартості прохзду набире чинності з моменту оприлюднення.

ЛМР у проекті рішенні пише, що у зв’язку із зростанням складових тарифу, а саме: зростання вартості шин, акумуляторних батареї, інших запасних частин і матеріалів, зростання заробітної плати, діючий тариф не забезпечує рентабельну роботу підприємств-перевізників, що призвело до необхідності перегляду діючого тарифу.

Також подано, розрахункові витрати на прикладі Львівського комунального АТП № 1, що вартість перевезення одного пасажира становить в середньому 10,15 грн (рентабельність дорівнює нулю). По інших підприємствах розрахунки тарифу по маршрутах коливаються, а саме: середній тариф ТзОВ “Фіакр-Львів” 10,51 грн; ТзОВ “Успіх БМ” 10,12 грн, ТзОВ “Міра і К” 10,21 грн, ПАТ “Львівське АТП 14630” 10,37 грн. У проекті тарифу застосований рівень прибутку для приватних підприємств 15 %.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!