Львів’ян попередили про заборону розведення багать у парках

Опубліковано 3 Червня 2019 о 16:09

Львів’янам та гостям міста нагадують, що у межах міських парків заборонено розпалювати багаття. Відпочинок біля вогню дозволений лише у спеціально відведених зонах. На цьому наголошують в адміністрації регіонального ландшафтного парку «Знесіння».

Зокрема, такі відпочинкові зони є у міському парку «Знесіння».

«На території регіонального ландшафтного парку „Знесіння“ заборонено розпалювати вогнище. Проте, ми йдемо назустріч мешканцям та дозоляємо відпочивати біля водойми. Там є спеціально відведені місця, де можна розвести вогонь. Біля водойми є 5 альтанок, які впродовж місяця замінять на нові», — розповіла директорка парку Уляна Тарас.

Також вона нагадала, що розпалювання багаття біля пішохідних зон є не лише забороненим, а й шкодить довкіллю та забруднює територію парку.

Нагадаємо, що у всіх інших парках, наразі, розпалювати вогонь заборонено, однак міська влада має намір облаштувати й інші місця для відпочинку.

А поки за багаття в парках доведеться платити штраф до 1350 гривень.

Крім адмінштрафу, порушникові доведеться заплатити за збитки, заподіяні природі. З досвіду екологів, найбільше львів’яни порушують заборону в парку Івана Павла ІІ, що на Сихові, та в Замарстинівському лісопарку.

Однак, як повідомили в поліції міста, цьогоріч оштрафованих порушників ще не було — їх просто не встигали спіймати.

 

 
 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM