Львів’ян просять допомогти теплим одягом для нужденних та бездомних

Центр обліку та нічного перебування бездомних осіб, що працює  у Львові, на вулиці Кирилівській, 3а потребує теплого одягу та взуття, адже кількість осіб, які приходять на ночівлю, збільшується. Усіх небайдужих просять допомогти, принісши взуття чи одяг у Центр. Про це пише “Варта1”, з посиланням на пресслужбу Львівської міської ради.

“У період карантину Центр перейшов на цілодобовий графік роботи. Впродовж 10 місяців поточного року, послугами відділення нічного перебування скористалися 134 особи, з яких 19 жінок і 115 чоловіків. Соціальні працівники Центру, у співпраці з благодійними та громадськими організаціями, регулярно здійснюють соціальне патрулювання з метою виявлення бездомних осіб та інформування їх про доступні послуги”, — розповіла керівниця Центру обліку та нічного перебування бездомних осіб Ольга Ільчишин.

З настанням холодів, Центр особливо потребує теплого одягу: курток, взуття, светрів, штанів білизни, особливо чоловічих.

Працівники Центру звертаються до небайдужих мешканців міста з проханням пожертвувати теплий одяг та, за потреби, надавати соціально незахищеним особам інформацію про діяльність Центру.

Зазаначимо, що повідомити про місцезнаходження бездомних осіб можна також за стаціонарним номером телефону: (032)-233-14-79 у робочі дні з 09:00 до 18:00 год.

Одяг можна приносити у Центр із понеділка до неділі із 09:00 до 22:00 год.

Додамо, що Центр обліку та нічного перебування бездомних громадян є бюджетною установою управління соціального захисту Львівської міської ради, і надає різні види соціальних послуг громадянам, які опинились на «вулиці».

Зокрема, веде первинний облік бездомних громадян, видає посвідчення про взяття на облік і тимчасову прописку, сприяє реєстрації переважного місцезнаходження, здійснює соціальне патрулювання, надає інформаційні, правові та консультаційні послуги, сприяє у відновленні документів, майнових і житлових прав.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!