Львів’ян запрошують на благодійний Вечір Подяки Захиснику України

Завтра, 22 жовтня, на Сихові, на проспекті Червоної Калини, 81, у приміщенні “Lviv Dovzhenko Centre” відбудеться Вечір Подяки Захиснику України. Про це повідомляється на сторінці у мережі “Facebook”.

Організатором заходу виступив Центр допомоги сім’ям учасників АТО і Народна Самооборона Львівщини, спільно з Львівським Будинком Офіцерів.

Запрошують львів’ян та гостей міста на Благодійний вечір, мета якого, збір коштів на лікування молодого захисника України Сергія Загасайла.

У рамках святкування Дня Захисника України, відбуватиметься Благодійний аукціон, на якому виставлятимуться картини та ікони, які вишили бісером матері та вдови загиблих воїнів російсько-української війни та волонтери.

Вже вдруге, всі кошти, зібрані під час заходу будуть передані Сергієві на лікування.

“Особлива атмосфера “Lviv Dovzhenko Centre”, приємне спілкування в гарному товаристві, цікаві гості та фуршет. Ведучі заходу Влодко Лучишин “Радіо “Львівська Хвиля” та Зоряна Ханькова”, — додають організатори.

До заходу вже долучилися учасник проекту “Пісні війни”, воїн-захисник, автор та виконавець пісень Олександр Рожко, громадська діячка, волонтерка та співачка Софія Федина, юна співачка, лауреатка міжнародних конкурсів Софія Марченко, ансамбль “Dream&Drum”.

Початок вечора о 18 годині.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!