Львів’ян запрошують на день відкритих дверей до ботанічного саду (фото)

Опубліковано 31 Травня 2019 о 10:25

У неділю, 2 червня, з 14:00 до 18:00 год., у Ботанічному саду Львівського національного університету імені Івана Франка триватиме «День відкритих дверей «Веселкова палітра ірисів». Про це повідомляється на сторінці Ботанічного саду.

“Коли в одному саду розквітають 150 видів ірисів, то більшої кількості відтінків складно й уявити. Іриси завжи дивували розмаїттям барв, тож недарма їхня назва перекладаєтья з грецької, як веселка. Після дощовового тижня ми точно заслужили на таке свято кольору. Приходьте з найріднішими!” — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що завітати у Ботанічний сад можна буде з 14:00 год. до 18:00 год. 

Нагадаємо, що Ботанічний сад розташований на вулиці Черемшини, 44.

Також додамо, що Львівський ботанічний сад — навчальна, науково-дослідна та природоохоронна установа при університеті імені Івана Франка, переважно закрита для відвідувачів. Екскурсії відбуваються виключно за попереднім записом, або ж потрапити можна на традиційний щорічний день відкритих дверей.

Ботанічний сад Львівського національного університету імені Івана Франка є одним з найстаріших в Україні та Східній Європі. Заснований у 1852 році і має тривалу історію та надзвичайно багату колекцію рослин.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM