Львів’ян запрошують на презентацію досліджень «Подорож в ГУЛАГ»

Генеральне консульство Чеської Республіки у Львові та Чеський центр Київ запрошують відвідати кінопоказ, демонстрацію додатку для віртуальної реальності, дискусію та презентацію результатів унікальних чеських досліджень організації “Gulag.cz”, — повідомили «Варта1» у ЛМР.

Цикл подій «Подорож в ГУЛАГ»:

26.10.2021 / 17:00 / Львів / Музей “Тюрма на Лонцького” / вул. Ст. Бандери, 1

27.10.2021 / 15:00 / Луцьк / Волинський національний університет імені Лесі Українки / вул. Винниченка, 30А

28.10.2021 / 17:00 / Київ / Інформаційно-виставковий центр Музею Майдану / Будинок профспілок, майдан Незалежності, 2.

Вже понад десять років чеська команда Gulag.cz документує місця занедбаних таборів ГУЛАГу в колишньому Радянському Союзі, і прагне привернути до цієї теми увагу громадськості, використовуючи новітні технології. В ході чотирьох експедицій було зібрано велику кількість матеріалів, а результатами досліджень стали панорамні зйомки, 3D моделі предметів, таборів з можливістю їх огляду в віртуальній і доповненій реальності. Ці проєкти представить засновник товариства “Gulag.cz” Штепан Черноушек.

У рамках презентації відбудеться показ документального фільму «Подорож в ГУЛАГ» (www.journeytothegulag.com) про третю експедицію команди “Gulag.cz” до залишків залізниці Салехард — Ігарка. У 1953 році її будівництво було згорнуто, і вона лишилася занедбаною, отримавши негласну назву «Мертва дорога».

Організатори та партнери: “Gulag.cz”, Генеральне консульство Чеської Республіки у Львові, Чеський центр Київ, Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні — Музей Революції гідності, Музей «Тюрма на Лонцького», Волинський національний університет імені Лесі Українки.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!