Львів’ян запрошують підтримати діток з особливими потребами в конкурсі “Art Music Dance” (фото)

Впродовж 10, 11 січня 2020 року, у концертному залі Львівського професійного коледжу готельного бізнесу та туризму пройде Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв “Art Music Dance”. Танцювальні колективи запрошують до участі, а людей — прийти та підтримати молоді таланти. Про це повідомив Андрій Одинак.

На одній сцені свої творчі можливості продемонструють талановиті, амбітні колективи та сольні виконавці з різних куточків України, вихованці музичних шкіл, палаців культури, а також дитячих будинків та інтернатів. “Art Music Dance” — це фантастичне талант-шоу, святкова атмосфера краси, стилю і творчості від талановитих дітей.

Діти з особливими потребами будуть у рівних умовах боротися за можливість показати свій талант і отримати нагороду. 
Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв “Art Music Dance” відкриває шлях на велику сцену дітям з особливими потребами. У ході підготовки до конкурсної програми вони розкривають свої особисті якості, знаходять величезну кількість нових друзів, а головне — знаходять віру в свої сили і відкривають для себе цілий світ нових можливостей.


Проведення таких свят є хорошою підтримкою різних категорій дітей та гідним внеском у реалізацію соціальних програм.

“Запрошуємо до участі дітей які мають здібності а головне бажання реалізувати себе та показати свою майстерність і талант на великій сцені в рамках нашого фестивалю. Велика сцена, участь в яскравому дійстві, оплески та визнання глядачів зможуть надати Вашій дитині наснаги для подальшого розвитку , впевненості у своїх силах і здібностях, впевненості в підтримці близьких та друзів”, — повідомляє керівник ВП ГО “Центр” Світ очима дітей ” Громиш М. О.”

Фестиваль-конкурс мистецтв проводиться за рахунок власних коштів громадської організації «Центр» Світ очима дітей», коштів небайдужих людей: батьків, волонтерів та меценатів, тому запрошуємо до співпраці всіх хто має бажання і можливість посприяти проведенню нашого фестивалю. Будемо щиро вдячні кожному за підтримку!

Всеукраїнський дитячий фестиваль-конкурс мистецтв “Art Music Dance” буде вперше проходити в славетному Львові — місті натхнення, яке вже по праву набуло статуту столиці фестивалів, від так організатори мають велику надію, що цей фестиваль і надалі буде приймати постійну участь в культурному, мистецькому та соціальному житті міста Лева.

Для детальної інформації та отримання положення конкурсу-фестивалю “Art Music Dance” звертайтесь за тел.096 570 12 05 або на сайт www.divosvit.com.ua, [email protected], +38(066)323-81-97, +38(067)613-42-40, +38 (096)570-12-05

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!