Львів’янам, які пережили Голодомор, місто виплатить матеріальну допомогу

До Дня пам’яті жертв Голодомору, у Львові виплатять одноразову матеріальну допомогу людям, які пережили Голодомор 1932-1933 років. Таку допомогу у розмірі 1 тис. грн. отримають 123 мешканці, які зареєстровані у м. Львові та перебувають на обліку у відділах соціального захисту міста Львова. Про це повідомила прес-служба ЛМР.

Фото ілюстративне
 Загальна сума виплат – 123 тис. грн. Зазначимо, що цього року місто значно збільшило таку виплату людям, які пережили Голодомор – торік вони отримали від міста 300 грн. допомоги.

«За час Голодомору від голоду країна втратила мільйони своїх дітей. А доля тих, хто вижив, була нелегкою. Щорічно ми намагаємось вшановувати людей, які стали очевидцями тих трагічних подій. Люди, які пам’ятають Голодомор і можуть про нього розповісти, дають нам шанс засвоїти той страшний урок з історії не через підручники, а через безпосередній контакт із живими свідками. Вшанування пам’яті невинних жертв – це той мінімум, який ми, сучасні українці, можемо зробити. Тому в  цьому році ми значно збільшили допомогу людям, які пережили Голодомор», – зазначили в управлінні соціального захисту ЛМР.

Нагадаємо, День пам’яті жертв Голодомору та політичних репресій вшановують в Україні щорічно, у четверту суботу листопада. За даними істориків, протягом 1932-1933 років жертвами голоду в Україні, що виник внаслідок адміністративних заходів радянської влади, стали десятки мільйонів невинних людей. 

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!