Львів’янам з інвалідністю виплатять разову матеріальну допомогу

Сьогодні, 3 грудня, світова спільнота відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. З цієї нагоди у Львові людям з інвалідністю виплатять одноразову матеріальну допомогу. Про це інормує прсслужба львівської міської ради.

Цьогоріч грошову виплату отримають особи з інвалідністю з дитинства 1-ї та 2-ї груп, а також особи з інвалідністю 1-ї та 2-ї груп, які не мають права на пенсію в органах Пенсійного фонду України. Відповідні розпорядження підписав міський голова Львова.

Як повідомили в управлінні соціального захисту ЛМР, грошову допомогу отримають 2852 особи з інвалідністю 1-ї та 2-ї груп з дитинства — мешканці м. Львова по 800 гривень кожен. Загальна сума цих виплат складає 2 281 600 гривень.

Також допомогу отримають 680 осіб з інвалідністю 1-ї та 2-ї груп, які не мають права на пенсію в органах Пенсійного фонду України — мешканців м. Львова по 800 грн кожен. На ці потреби у бюджеті міста передбачили 544 000 грн.

Читайте також:   На Львівщині через пожежу в будинку до лікарні потрапила 87-річна жінка (фото)

Кошти виплатить управління соціального захисту ЛМР у межах Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян м. Львова.

Нагадаємо, Міжнародний день людей з інвалідністю відзначається щорічно 3 грудня. Він проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Цей День покликаний привернути увагу до проблем людей з інвалідністю, захисту їхніх прав, гідності й благополуччя, акцентує увагу суспільства на перевагах, які воно отримує від участі людей з інвалідністю у політичному, соціальному, економічному і культурному житті.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!