Львів’яни почнуть користуватися е-квитком у громадському транспорті вже влітку

Уже цієї весни у громадському транспорті Львова почнуть тестувати систему електронного квитка. Перші тестові валідатори встановлять у львівських автобусах у березні, а влітку мешканці зможуть користуватись електронним квитком для проїзду в транспорті. Про це повідомляє “ZAXID.NET”.

Електронний квиток у громадському транспорті Львова буде впроваджувати чесько-український консорціум компаній “Mikroelektronika” та “SoftServe”. Оператором е-квитка буде ЛКП «Львівавтодор». Торік Львівська міська рада підписала договір з компаніями для запровадження електронного квитка. У жовтні минулого року у львівських ЦНАПах почали реєструвати львів’ян для отримання пільгової електронної картки «ЛеоКарт».

«У середині березня приїдуть 25 комплектів для тестування — це бортові комп’ютери, валідатори і так далі. Фахівці це все встановлять і будуть перевіряти, наскільки якісні були раніше зроблені заміри і чи не виникне проблем. Якщо все правильно, тоді замовляємо промислову партію. Промислову партію плануємо отримати у квітні-травні, і тоді вже буде розгорнуте масове встановлення валідаторів», — розповів заступник департаменту ЖКГ Львівської міської ради Андрій Білий.

За його словами, валідатори планують встановлювати у транспорті до кінця весни. Улітку пасажири вже зможуть почати користуватись електронними картками «ЛеоКарт».

Андрій Білий також повідомив, що спочатку електронний квиток у транспорті буде працювати паралельно з готівковим розрахунком. При цьому вартість проїзду буде однаковою для користувачів обох систем. А вже після повноцінного запуску е-квитка у громадському транспорті запрацюють нові тарифи.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!