Львів’яни вкотре стають рекордсменами: цього разу — донорами для потреб онкохворих (ФОТО)

Сьогодні вперше провели “Red Brunch” у Львові — масштабну акцію щодо донорства для потреб онкохворих — збір крові та волосся для виготовлення перук дітям, які втратили власне через хіміотерапію. Про це повідомляє пресцентр Львівської міської ради.

Благодійницький захід був створений зусиллями команди проекту «Я, Ніна» за фінансової підтримки Львівської міської ради, Львівського обласного центру громадського здоров’я, департаменту охорони здоров’я ЛОДА та Львівського обласного центру служби крові.

За майже тиждень від дня оголошення про майбутню  акцію зібрали рекордну кількість охочих стати донорами — 150 донорів крові та 11 — волосся, тож реєстрацію припинили достроково.

Сьогодні, 5 листопада, “Red Brunch” відвідали мер  Львова та його дружина, мистецтвознавиця Катерина.

«Львів — перше місто після Києва, яке підтримало цю ініціативу. Ми сподіваємося, що будемо проводити такий Red Brunch кожного першого вівторка місяця. Просимо всіх зголошуватися, бо це дуже корисна і гарна справа», — розповіла Катерина Кіт-Садова.

Також пані Катерина додала,  що такий захід не буде першим і останнім в історії міста.

Захід відбувся в “BankHotel Lviv”, що на вул. Листопадового Чину, 8. До слова, на подію завітали також багато впливових українців — ініціаторка та ідейна натхненниця проєкту Яніна Соколова, музикант і фронтмен гурту «Друга Ріка» Валерій Харчишин.

Окрім донорства, є також можливість долучитися фінансово: зробити пожертву на фонд «Зелений слон», який допомагає здійснювати дитячі мрії по всій Україні, підтримати фільм «Яніна», або ж допомогти у замовленні виготовлення перук.

Контактні особи від проєкту:

Марта Гвоздь, 093 50 61 091;

Аліна Бутим, координаторка проєкту у Львові, ДонорUA, 073 21 91 792;

Настя Бакуліна, «Краса рятує», 093 74 44 718;

Настя Набокова, Hair for share, 063 72 72 185.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!