Львів’яни збирають підписи для припинення демонтажу бруківки на вул. Б. Хмельницького

Мешканців Львова вимагає повернути демонтовану бруківку під час ремонту вулиці Богдана Хмельницького.

Відповідна петиція з вимогою зупинити демонтаж бруківки на вулиці Богдана Хмельницького з’явилася на сайті «Єдина система місцевих петицій» 19 травня.

“На вул. Б. Хмельницьокого відбувається демонтаж натуральної бруківки з подальшою її заміною — увага — на асфальт, який звісно через 5–10 років перетвориться на латану-перелатану дорогу, яку водії, а тим більше туристи, будуть минати «десятою» дорогою. Демонтовану бруківку, звісно ж, будуть «зберігати в надійному місці» до настання невідомо яких часів. Львів’яни, а зокрема мешканці даного мікрорайону Львова проти демонтажу натуральної та історичної бруківки на вул. Б. Хмельницького. Міська влада вперто ігнорує позицію львів’ян щодо цього питання. Залишається не зрозумілим на кого працює ця міська влада?

Отже, пропонується зберегти бруковане натуральним каменем (бруківкою) покриття вул. Б. Хмельницьоко. При тому — пропонується — повернути назад вже демонтовану на даний момент бруківку на цю ж вулицю. Звертаюсь до львів’ян з проханням підтримати цю петицію і в такий спосіб зберегти первісне та неповторне історичне обличчя Львова”, — пише автор петиції Юрій Гузенко.

Станом на 18:00 год. 21 травня, петиція набрала 130 голосів із необхідних 500.

Раніше львів’яни звернулися до президента України через свавілля урбаністів (відео).

Читайте також: Реконструкція вулиці Хмельницького: що зроблено та які ремонтні роботи тривають зараз (фото, трансляція).

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!