Львів’янин помітив на території старого трамвайного депо незаконну платну парковку

На території старого трамвайного депо, яке належить ЛКП «Львівелектротранс», автомобілісти залишають свої машини на добу. За це вони сплачують гроші. Про таке написав у спільноті “Варта1” львів’янин Роман Піняжко.

Він стверджує, що на території трамвайної ремізи на вулиці Сахарова (найстаріше трамвайне депо Львова) функціонує нелегальна платна стоянка, на якій за 50 гривень на добу можна залишити своє авто.

«Стихійна парковка навпроти управління електротрансу. У будці сидить скромний дідусь — охоронець. За домовленістю і близько 50 грн на добу, тут паркують машини. Але жодних квитанцій і чеків ніхто не видає. За ніч збирається майже 30 машин. сума не велика, але кому гроші за паркування йдуть панове? У чию кишеню?», — написав Роман.

Як доказ, він додав світлини території старого трамвайного депо, на яких видно службовий спецавтомобіль “КрАЗ”, який належить ЛКП «Львівелектротранс» та приватні легкові автомобілі. Не виключено, що легкові автомобілі належать працівникам самого ЛКП «Львівелектротранс».

Фото: “Facebook” “Варта1”, Роман Піняжко

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!