Львів’янин збирається підкорити одну з найнебезпечніших вершин світу

Львівський альпініст і бізнесмен Роман Городечний, який два роки тому зійшов на найвищу гору світу Еверест, цього літа планує підкорити вершину К2 (Чогорі).

«Друзі, уже пройшло майже два роки з моменту мого сходження на Еверест. І ось, настав час для нових викликів! Ми з Semerenko Dmitrii влітку 2020 спробуємо побувати на другій по висоті вершині — К2 (Чогорі, 8611 м)», — про це він написав у “Facebook”.

За словами альпініста, технічно ця гора є однією з найскладніших для сходження вершин та однією із найнебезпечніших.

«Є навіть неофіційна статистика, що на кожні 4 успішні сходження припадає 1 смерть. Як написав один із підкорювачів гори: «Еверест був прогулянкою порівняно з К2»», — пише Городечний.

Також він додав, що разом із ним здійснюватиме сходження найвідоміший альпініст сьогодення Нірмал Пурджа. Він за 6 місяців підкорив усі 14 світових восьмитисячників.

«Нірмал Пурджа (НІМС) здійснив, здавалося, неможливе: за 6 місяців підкорив усі 14 світових восьмитисячників!!! Щоб ви розуміли про що я — до цього рекорд був 7 років і 10 місяців. Тому віримо в успіх нашої кампанії. Звісно, з вашою підтримкою», — написав львів’янин.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!