Львів закупить 100 нових автобусів

Сесія Львівської міської ради підтримала ухвалу «Про внесення змін до ухвали міської ради від 11.07.2019 № 5286 «Про надання місцевої гарантії Львівської міської ради з метою гарантування виконання зобов’язань ЛК АТП № 1 у рамках проекту «Міський громадський транспорт України», та аналогічну ухвалу «Про внесення змін до ухвали міської ради від 11.07.2019 № 5285 «Про надання місцевої гарантії Львівської міської ради з метою гарантування виконання зобов’язань ЛКП «Львівелектротранс» у рамках проекту «Міський громадський транспорт України».

Відповідно до цих ухвал місто має намір придбати 100 нових автобусів і 10 нових трамваїв. Про це повідомляє пресслужба ЛМР.

«Плануємо придбати 100 нових автобусів і 10 нових трамваїв за кредитні кошти під державні гарантії. Маємо погодження Міністерства фінансів та необхідно внести зміни у попередні ухвали», — доповіла Ірина Кулинич, директора департаменту економічного розвитку.

Відповідно до внесених змін, передбачено, що джерелом повернення кредиту та сплати відсотків за користування кредитними коштами будуть кошти ЛК АТП № 1, кошти ЛКП «Львівелектротранс» та кошти міського бюджету м. Львова, у формі поповнення статутного капіталу в обсягах та у терміни, необхідні для повного та своєчасного обслуговування кредиту.

«Ми дебатували щодо питання транспорту в місті. Іншого варіанту, окрім як мати достатньо автобусів, трамваїв та тролейбусів, і перекрити все місто комунальним транспортом, нема. Кількість легкових авто зростає щороку на 15 %. Або люди будуть користуватись громадським транспортом, або буде колапс. Нам треба ще 100 автобусів та 100 тролейбусів, ще більше трамваїв закупити. Це дуже складна робота», — додав мер Львова Андрій Садовий.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!