Львівщина долучилася до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day»

Сьогодні, 19 вересня, Україна, разом із мільйонами активних громадян зі 180 країн світу, вийшла на Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day». Про це інформує пресслужба ЛОДА.

Українці із міст та містечок, сіл та селищ об’єднаються заради досягнення спільної мети — порятунку планети від сміття.

Акцію організували з метою покращення екологічної ситуації та створення сприятливих умов для розвитку волонтерства й самореалізації української молоді, розвитку Всеукраїнського волонтерського руху, спільного прагнення до кращого майбутнього в розбудові екологічного сектору Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let’s Do It World» за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства закордонних справ України та ряду громадських організацій у межах підготовки до щорічної Міжнародної соціально-екологічної акції з прибирання зелених зон та благоустрою територій.

Читайте також:   На Львівщині за добу у понад 300 осіб виявлено коронавірус

Центральною локацією Львівської області став парк Цитадель, що розташований у місті Львові на вулиці вул. Грабовського, 11.

Акція відбувається по цілій області, у кожному районі визначені координатори, які займаються організацією прибирання у себе на місцевості.

Усі результати прибирання можна буде переглянути за посиланням.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!