Львівщина отримала ще понад 46 тисяч доз вакцини від коронавірусу

Вчора, 23 жовтня, Львівська область отримала ще 46 800 доз вакцини «Comirnaty» від «Pfizer-BioNTech». Про це інформує пресслужба ЛОДА.

Це мРНК-вакцина, розроблена німецькою біотехнологічною компанією “BioNTech”, спільно з американським фармакологічним концерном «Pfizer».

«Наша область повністю забезпечена вакцинами, тому зараз не час розслаблятись у боротьбі з COVID-19. Сповільнення темпів вакцинації або відмова від нього — це два кроки назад у прогресі, який ми досягнули! Необхідно максимально використати шанс наявності вакцин. Адже, завдяки зробленим щепленням люди є захищеними та мають змогу займатися тим, чим не могли до прикладу у минулому році», — розповів керівник департаменту Орест Чемерис.

Чемерис зазначив, що у зв’язку зі зростанням рівня захворюваності в області є відчутне збільшення кількості провакцинованих осіб.

«Це потрібно продовжувати робити для того, щоб суспільство було безпечнішим і повернути життя, яке в нас було до пандемії. Вакцинація — це можливість зберегти здоров’я та життя!”, — наголосив Орест Чемерис.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!