Львівщина попрощалась із загиблим в АТО Юрієм Луговським (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні, 12 березня, на Сокальщині провели в останню путь добровольця Юрія Луговського, який помер 10 березня від прямого попадання кулі снайпера у зоні АТО.

24-річний боєць Юрій Луговський народився і жив у Червонограді. Був активним учасником Революції Гідності. З перших днів війни пішов добровольцем на фронт. Спочатку служив у батальйоні “Донбас”, потім у полку “Азов”. Його позивний – Баррет.

Фото: прес-служба Національного корпусу Львівщини

Ппопрощатись з полеглим воїном прибуло понад 200 автомобілів та понад тисяча жителів Червонограда. Вони зустріли тіло Юрія “Баррета” Луговського, який востаннє повернувся до рідного міста, і вшанувати пам’ять Героя, полеглого у війні з ворогами України.

Побратими, військові та просто небайдужі жителі міста увечері вийшли на вулиці, аби зустріти Героя – друга Баррета, який загинув у боротьбі за нашу Свободу. Люди в усіх населених пунктах на шляху автомобільної процесії з тілом друга Баррета зустрічали її стоячи на колінах, аби вшанувати безсмертну жертву друга Воїна, який поклав свою голову на вівтар України.

Це доводить, що його жертва недаремна – Україна пам’ятає свого хороброго Сина, який пролив за Неї власну кров. 

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким. 

 

 

Загрузка...