Львівщина продовжила карантин ще на тиждень

Опубліковано 5 Червня 2020 о 15:46

У Львівській області, через несприятливу епідситуацію, карантин продовжили ще на тиждень. Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій ухвалила рішення продовжити карантин на території області до 12 червня.

Про це сьогодні, 5 червня, повідомляє голова ЛОДА Максим Козицький

“На Львівщині спостерігається висока кількість звернень і стабільно високі цифри госпіталізованих хворих. За попередню добу, як і усі попередні, найбільші показники захворюваності показує саме Львів. Враховуючи, що показники постійно зростають і впевнено наближаються до позначки 100 нових інфікованих на добу, про послаблення карантинних заходів не йдеться.

Я переконаний, що в цій ситуації нашим пріоритетом має бути життя і здоров’я мешканців Львівщини. Останнім часом спостерігається масове недотримання карантину серед людей, саме це і стає причиною погіршення епідеміологічної ситуації. Вкотре прошу не нехтувати власною безпекою, дотримуватись правил гігієни та враховувати карантинні заходи”, — написав Максим Козицький.

Якщо аналізувати показники, додав він, то Львівська область не входить у ту межу, яка дозволяє послаблення карантину, адже кількість пацієнтів зі Львова становить левову частку серед усіх інфікованих.

Зазначимо, що постанова Кабміну передбачає три критерії, за якими можна послаблювати карантин. Львівщина ж попадає під послаблення лише по двох.

За інцидентністю область не проходить межу, відповідно до якої можна пом’якшувати карантин.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM