Львівщина — серед лідерів за кількістю отриманих коштів субвенції з Держбюджету на медицину впродовж 2020 року

За 5 бюджетними програмами від Міністерства охорони здоров’я України Львівщина отримала понад 401 млн 259 тис грн на медицину впродовж 2020 року! Про це на своїй офіційній сторінці повідомив Народний депутат Ростислав Тістик.

Зокрема, він оприлюднив дані станом на 01 січня 2021:

  • 229 млн 952 тис грн — на здійснення підтримки лікарень та заходів у системі охорони здоров’я, в тому числі видатки на лікування хворих на цукровий діабет, центри громадського здоров’я та підтримку закладів охорони здоров’я, які надають первинну, вторинну, третинну та екстрену медичну допомогу;
  • 106 млн 159 тис грн. на забезпечення подачі кисню ліжкового фонду лікарень із фонду COVID-19;
  • 41 млн 350 тис грн — на закупівлю медичного обладнання – рентгенівських діагностичних стаціонарних систем та апаратів УЗД для опорних закладів охорони здоров’я із фонду COVID-19;
  • 13 млн 303 тис грн — на закупівлю лабораторного обладнання та розхідних матеріалів для тестувань із фонду COVID-19;
  • 10 млн 495 тис грн — на доплати медичним працівникам із фонду COVID-19.
Читайте також:   У Львові на вулиці виявлено тіло людини

Ростислав Тістик: «Мені, як члену Комітет Верховної Ради України з питань бюджету, принципово важливо, аби Львівські лікарні були краще оснащені у боротьбі з вірусом, а лікарі працювали з професійнішим обладнанням.

P.S. Попри усі нарікання та невдоволення недоброзичливців, нам вдалося досягнути результату — про що, власне, свідчать вищенаведені дані. Завдяки якісній комунікації прем’єр-міністра, Міністерства охорони здоров’я, Бюджетного комітету та представників області».

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!