Львівщина та ще декілька західних областей України не готові до наступного етапу послаблення карантину — МОЗ

Опубліковано 10 Червня 2020 о 17:15

Станом на 10 червня, 7 областей України, включно із Львівською, не відповідають усім необхідним критеріям, аби перейти до наступного етапу послаблення карантину.

Про це на брифінгу повідомив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко, передає “Громадське”.

Нагадаємо, що 10 червня в Україні почався черговий етап послаблення карантину для тих областей, які показують позитивну динаміку захворюваності на COVID-19.

Водночас, поки такої немає у Києві, а також Волинській, Житомирській, Закарпатській, Львівській, Рівненській і Чернівецькій областях.

«Це ті області, які відсьогодні не можуть застосувати черговий етап пом’якшення карантину», — сказав Ляшко.

Зазначимо, з 10 червня в Україні дозволили:

  • відновити діяльність готелів, санаторіїв, а також інших місць для відпочинку, крім дитячих таборів;
  • відновити діяльність закладів культури та культурних закладах із дотриманням дистанції 1,5 метрів між відвідувачами.

Крім того, з 10 червня відновлюється робота КПВВ на лінії розмежування на Донбас. Працюватимуть пункти пропуску «Мар’їнка» та «Станиця Луганська» з 11:00 до 14:00 год. щодня.

Головний санітарний лікар зазначив, що найближчим часом Уряд також ухвалить рішення про заборону чи дозвіл на роботу дитячих таборів.

Уже незабаром, з 15 червня, буде відновлено міжнародне авіасполучення з державами, які відкрили аеропорти для рейсів з України.

Нагадаємо, з 22 травня до 22 червня в Україні діє так званий «адаптивний» (локальний) карантин. Це означає, що в разі загострення епідеміологічної ситуації в окремих регіонах, обмежувальні заходи буде посилено саме там, а не по всій країні.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM