Львівська «Галичанка» запрошує на матч: приймає «Реал» 4–5 жовтня

Уже 4–5 жовтня, цієї п’ятниці та суботи, львівська «Галичанка» в межах третього туру чемпіонату України жіночої гандбольної Суперліги сезону 2019/2020 прийматиме на домашньому майданчику миколаївський «Реал». Про це повідомляє пресслужба команди.

Матчі проходитимуть у спорткомплексі ЛНУ ім. І. Франка (вул. М. Черемшини, 31).

Початок ігор: 4 жовтня (п’ятниця) о 17:30 год., 5 жовтня (субота) — об 11:30 год.

Вхід — вільний.

«Реал» — один з основних суперників «Галичанки», тож ігри обіцяють бути видовищними. Саме на цьому наголосила капітан «Галичанки» Наталія Савчин, запрошуючи львів’ян на матчі: «На ігри з «Реалом» ми налаштовуємось дуже серйозно, як і на будь-які відповідальні матчі. Переглядаємо ігри суперника, аналізуємо сильні і слабкі сторони, відпрацьовуємо захист і напад, які мають бути ефективні. Миколаїв — сильний суперник, ми важко грали з ним у минулих сезонах — бували і нічиї, і програші. Тому недооцінки з нашої сторони не буде. Матчі будуть бойові і напружені, отож, запрошуємо всіх охочих прийти і підтримати команду».
Цікаво буде подивитися на манеру гри «Галичанки» та її капітана Наталії Савчин, яка, до речі, нещодавно стала кращим бомбардиром збірної команди України за підсумками двох відбіркових матчів Євро–2020.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!