Львівська гімнастка виборола континентальне золото (фото)

У п’ятницю, 27 листопада, на Чемпіонаті Європи з художньої гімнастики відбулась церемонія нагородження у командних змаганнях. На першу сходинку п’єдесталу пошани піднялась національна збірна України, у складі якої виступала 14-річна львів‘янка Каріна Сидорак.

Гімнастка є вихованкою тренерів Катерини Сороковської та Ірини Іванів.

Нагороду українським гімнасткам вручив президент Європейського гімнастичного союзу Фарід Гаібов. На другій сходинці опинились спортсменки з Ізраїля, а на третій — Азербайджану.

У суботу Каріна Сидорак також виборола срібло Чемпіонату Європи у вправі зі стрічкою.Першою стала болгарка Стіляна Ніколова, третьою – гімнастка з Ізраїлю Дар’я Атаманов.

«Після майже піврічного періоду без змагань через пандемію, наші спортсмени повернулись до міжнародних змаганнях, а відтак і на перші сходинки п‘єдесталів пошани. Золото чемпіонату Європи з велотреку, золото чемпіонату світу з боротьби самбо, а тепер завдяки Каріні Сидорак ще й золото чемпіонату Європи з художньої гімнастики – усі ці нагороди спортсмени Львівщини вибороли впродовж цього місяця. Це потужний результат, яким може похвалитись далеко не кожна область», – зауважує керівник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім‘як.

Нагадаємо, чемпіонат Європи з художньої гімнастики відбувається цими днями у Києві. Змагання триватимуть до 29 листопада. Завтра відбудуться виступи в індивідуальних вправах. Участь у змаганнях беруть гімнастки з 23 країн Європи.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!