Львівські бізнесмени зняли музичний ролик про карантин (відео)

Півтора десятка відомих львівських підприємців у відеоролику разом заспівали про життя міста Львова в умовах карантину.

Відео опублікували на “YouTube”-каналі компанії «BERTA group», власник та CEO Олександр Бережанський якої став автором ідеї ролика. Слова пісні написав львівський співак Павло Табаков.

Зазначимо, що пісня і відеокліп «Карантин у Львові» став частиною своєрідного челенджу, який під час затяжного карантину запустили українські бізнесмени. Першими заспівали одесити, далі естафету прийняли Дніпро та Київ.

«А Львів що гірший?» — одночасно відреагували Ярослав Заблоцький (засновник та співвласник «Клініка Заблоцького») і Ростислав Вовк (співвласник компаній «Ензим» та «Кормотех»). Вони першими відгукнулися на ідею Олександра Бережанського.

“Усі львівські бізнесмени, мої колеги та друзі, до яких я звернуся із задумом продовжити челендж Одеси, Дніпра та Києва, погодилися практично одразу. І це в часі, коли кожному із нас ледь не цілодобово доводиться докладати великих зусиль, аби наші бізнеси вижили, — розповідає Олександр Бережанський. — Пісню та кліп ми записали у рекордні терміни — за тиждень. «Експрес-урок з вокалу» нам, людям із бізнесу, дав відомий співак Павло Табаков. Він же виступив музичним продюсером та автором слів до композиції”.

Окрім Олександра Бережанського, Ярослава Заблоцького та Ростислава Вовка, у ролі співаків також виступили Сергій Сакаль (засновник та співвласник «ТВД-виробництво»), Олена Заблоцька (співвласниця «Клініка Заблоцького») Мирон Кіндій (засновник та співвласник будівельної компанія «ТВД»), Мирослава Дрогомирецька (засновник та власниця клініки «Перфект-Дент»), Олена Вовк (співвласниця компаній «Ензим» та «Кормотех»), Тарас Кицмей (засновник та співвласник компанії «SoftServe»), Софія Опацька (декан-засновниця Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS)), Марк Зархін (ресторатор, засновник та співвласник компанії «Kumpel’Group»), Сергій Планджиєв (засновник, співвласник та CEO меблевих ТЦ «Три слони» та ТЦ «Гора»), Олег Баран (співвласник компаній «Барком», (ТМ «Родинна Ковбаска»)), Вардкес Арзуманян (ресторатор, засновник та власник ресторанної компанії «Restaron») та Андрій Худо (засновник та голова Наглядової Ради «Холдингу емоцій !FEST»).

«Будьмо здорові! Зустрінемось у Львові!» — так завершується відео «Карантин у Львові». Львівські бізнесмени виходять із нього з добрим настроєм та великим оптимізмом щодо подолання наслідків вимушених канікул.

Зйомки тривали майже тиждень.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!