Львівські IT спеціалісти розробили тест на можливість інфікування Covid-19

Українська IT компанія зі Львова, разом з медичною спільнотою, розробили онлайн-тест на перевірку ймовірності інфікування Covid-19. Про це повідомив голова ГО “Варта1” Ігор Зінкевич.

Спеціалісти компанії “Bits Orchestra”, за підтримки медичного центру “Астар“, благодійного фонду “Салюс“та інформаційної підтримки “Varta1 — Варта1” (офіційна спільнота) та редакції  “Варта1“, останні два тижні створювали онлайн-платформу у вигляді індивідуального тесту.

Пройшовши тест людина може самостійно, не виходячи з дому дізнатися, чи не потрібно уже звернутись до лікаря та на що слід звернути свою увагу.

“Усе це для того, щоб допомогти суспільству та медичним спеціалістам у боротьбі з пандемією. Метою тесту є допомогти людині прийняти рішення щодо пошуку відповідної медичної допомоги та оцінити ймовірний ризик інфікування COVID19. Надавши відповіді на 30 запитань до 10 хв можна отримати результат”, — розповідають розробники.

У інструкції до тесту наголошується, що він НЕ призначений для діагностики COVID 19, а лише оцінює потенційний ризик інфікування.

Результат тесту не може замінити клінічної оцінки стану людини, здійсненої медичним працівником.

“Якщо у Вас виникли симптоми, що становлять небезпеку для життя негайно телефонуйте «103»”, — закликають ініціатори.

Перевірити себе можна ТУТ.

Тест в україномовному виконанні, але не виключено, що найближчим часом з’явиться й англомовна версія.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!