Львівські «кажани» — чемпіони України з волейболу

57811507_1082585318616444_9129314993261510656_n

Львівський волейбольний клуб «Барком-Кажани» — вдруге став чемпіоном України з волейболу. Нагороду волейболісти зі Львова вибороли ввечері 24 квітня, у Вінниці, обігравши місцеву команду «Серце Поділля». Рахунок гри — 2:3 (25:23, 16:25, 31:29, 18:25, 7:15) на користь «кажанів».

Підсумок двох попередніх матчів, які відбулися у Львові — 3:0 також на користь «кажанів». Остання гра фінальної серії плей-офф Чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Суперліги видалася найтяжчою. Перемогу у вінницького суперника львівські «Барком-Кажани» фактично виривали. Боротьба тривали у кожній партії. Перша — завершилася перемогою вінничан — 25:23. А далі батл сильніших волейбольних команд України лише набирає обертів: нарешті “кажани” налаштовуються на гру та обігрують вінничан — 16:25. У третьому сеті розпочинаються справжні гойдалки — 7:8, 19:20, 27:27… І врешті 31:29. “Серце Поділля” виривається вперед. Рахунок гри — 2:1. Та саме такий результат ще більше “розбурхує” “кажанів” і волейболісти “вгризаються” у кожен м’яч. Хоча й команди далі йдуть пліч-о-пліч, “Барком-Кажани” не збираються віддавати чемпіонство. Рахунок 4 сету — 18:25. А це значить, що обидві команди вибороли по два очка. Ну а в 5 партії досвід “кажанів” таки зіграє свою гроль і допомагає львівській команді обійти суперника — 7:15.

Відтак, із рахунком 2:3 “кажани” обігрують у фіналі плей-офф “Серце Поділля” та вдруге стають чемпіонами України з волейболу.

Цьогоріч львівські волейболісти також вибороли Кубок України з волейболу та стали «Командою року» Львівщини.

varta1.com.ua: Новини