Львівські квартири планують обладнати сигналізаторами чадного газу

Опубліковано 4 Квітня 2019 о 15:00

У четвер, 4 квітня, під час засідання сесії Львівської міської ради, депутат від “Самопомочі” Андрій Шевців зачитав звернення, щодо вивчення можливості встановлення сигналізаторів чадного газу у всіх житлових приміщеннях у Львові. Про це пишуть “Варіанти”.

За його словами, це необхідно через значне збільшення випадків отруєння чадним газом у Львові. Найчастіше такі випадки трапляються у старих будівлях центральної частини міста.

“Звертаюсь з ініціативою зобов’язання встановлення сигналізаторів чадного газу у всіх житлових приміщеннях. Варто також розглянути можливість закупівлі певної кількості сигналізаторів за бюджетні кошти і першочергово встановити в помешканнях, де є пічне опалення. Таке обладнання зможе вчасно сповістити мешканців житла про витік газу чи утворення чадного. Також датчики зможуть попередити виникнення пожеж”, — наголосив Андрій Шевців.

Він додав, що перевірка димовентиляційних каналів  є хорошою ініціативою, проте ненадійною, оскільки існують різні причини виникнення чадного газу, а отже варто вживати заходів в самих житлових приміщеннях.

Відтак, міський голова Львова Андрій Садовий дав доручення заступнику з питань житлово-комунального господарства Сергію Бабаку вивчити можливість встановлення сигналізаторів чадного газу у всіх житлових приміщеннях у Львові.

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM