Львівські ліцеїсти вшанували піснею подвиг Героїв Крут (відео)

 

Ліцеїсти Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут записали музичний кліп на честь бою під Крутами. Про це повідомляє “Еспресо.Захід“.

Як розповів у коментарі виданню заступник начальника ліцею з виховної роботи Тарас Гривул, цьогоріч змінили акценти відзначення річниці бою під Крутами.

Відтак, з меморіального плачу, “крутян” демонструють як переможців.

“Це була успішна операція, яка досягла своєї мети, — пояснює Тарас Гривул. — Досить плакати над цією подією, а характеризувати хлопців як Героїв. Торік ця пісня вперше пролунала у стінах ліцею в аудіоформаті, а нині відзняли відеокліп”.

 

У відеокліпі беруть участь троє хлопців із військового ліцею імені Героїв Крут. Автором слів та музики є львівський композитор Олександр Шевченко. Співаки та виконавці ігрових ролей з Львівщини, Донеччини та Києва — Борис Загорулько, Захар Бойко та Олесь Лисич.

Автор слів і музики — львівський композитор Олександр Шевченко. Співаки й виконавці ігрових ролей у кліпі — військові ліцеїсти Борис Загорулько, Захар Бойко та Олесь Лисич.

“Ми вважаємо, що ця пісня позитивна і належно оцінює подвиг хлопців, котрі брали участь у бою під Крутами 103 роки тому”, — додав Тарас Гривул.

Нагадаємо, завтра, 29 січня, у Львові відзначатимуть 103 річницю подвигу Героїв Крут. О 10 ранку пам’ятні заходи відбуватимуться на Личаківському кладовищі. Квіти покладуть до могил Ігоря Лоського та Андрія Лазаренка на 67 та 9 полі поховань.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!