Львівські митники вилучили 16 ноутбуків (ФОТО)

Працівники Львівської митниці зафіксували кілька порушень митних правил, де як предмет правопорушень виступали ноутбуки, на суму майже 400 тис грн.

Як повідомили повідомили «Варта 1» у прес-службі Галицької митниці, 23 листопада, у пункт пропуску “Шегині–Медика” із Республіки Польщі прибув мікроавтобус «Volkswagen Transporter» під керуванням 28-річного мешканця Львівщини. Для проходження митного контролю він обрав смугу руху «зелений коридор», заявивши про відсутність товарів, які підлягають декларуванню та оподаткуванню митними платежами.

Чоловік переконував митників, що перевозить лише особисті речі. Однак працівники митниці спільно з прикордонниками оглянули транспортний засіб і в багажному відділенні, окрім вказаного, виявили 11 нових ноутбуків орієнтовною вартістю понад 200 тис. гривень.

В іншому випадку працівники ВМО «Малехів» митного поста «Львів-Північний» зафіксували правопорушення стосовно одного з підприємств Львова. Раніше це підприємство ввезло п’ять ноутбуків “Apple MacBook Pro” у режимі тимчасового ввезення, однак у визначений термін їх не було заявлено до митного режиму реекспорт, не поміщено в інший митний режим та не подано заяву щодо продовження строку тимчасового ввезення.

За цими фактами складено протоколи за ч. 4 ст. 481 та ст. 471 МКУ. Справи скерують до суду.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!